Actueel weer Beloeil (Stambruges) (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-12 om 00:20 uur * gegevens meer dan 12 uur oud!
| Temperatuur | 4.1 °C |
| Neerslag | 9.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 4.0 °C om u |
| Maximum temp. | 4.2 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 4.1 °C |
| Dauwpunt | 1.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.5 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:01 u |
| Zon onder | 21:21 u |